Часи роботи

 • ISIDA Медмістечко

 • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 21:00
 • Субота 9:00 – 21:00
 • Неділя 9:00 – 21:00
 • ISIDA Оболонь

 • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 21:00
 • Субота 9:00 – 21:00
 • Неділя 9:00 – 18:00
 • ISIDA Лівобережна

 • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 21:00
 • Субота 9:00 – 21:00
 • Неділя 9:00 – 18:00
 • ISIDA Печерск

 • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 21:00
 • Субота 9:00 – 21:00
 • Неділя 9:00 – 18:00

Вагітність

Максімова Вікторія Віталіївна

Лікар акушер-гінеколог
Порівняйте програми спостереження вагітності Онлайн-калькулятор

Немає в житті жінки більш прекрасного, але в той же час і більш відповідального періоду, ніж вагітність. Ці дев'ять місяців повністю змінюють бажання, світосприйняття і цінності. З другої смужки на тесті, зі слів лікаря – «вітаю – Ви вагітні» приходить усвідомлення того вас уже двоє, починається зовсім новий період в житті. І від майбутньої мами багато в чому залежить і здоров'я дитини, і його майбутнє.

Під час вагітності Вам також доведеться здавати безліч різних аналізів і часто відвідувати Вашого лікаря. Тільки під контролем досвідченого акушера-гінеколога Ви можете бути спокійні, що малюк росте і розвивається правильно.

Підтвердити факт вагітності найкраще за допомогою УЗД і/або аналізу крові на ХГЧ (хоріонічний гонадотропін людини), сучасні домашні тести на вагітність також досить надійні. На облік рекомендується ставати не пізніше дванадцятого тижня. При постановці ви отримаєте обмінну карту, яка буде з вами аж до пологів. Крім того, лікар підкаже вам, як вести персональний календар, в якому ви будете відзмічати час основних обстежень.

В період спостереження вагітності існують обов'язкові аналізи та обстеження, необхідні для всіх майбутніх мам, а також індивідуальні обстеження, що призначаються лікарем за потребою. Численні обстеження під час вагітності рекомендується проходити, щоб переконатися, що з вами і вашим малюком все гаразду. У разі необхідності, вчасно запобігти ускладненням.

Перше ускладнення, з яким зіштовхується вагітна – це токсикоз (нудота). Токсикоз у першому триместрі природний – ваш організм перебудовується і звикає до нового стану. Зазвичай до третього місяця вагітності токсикоз проходить. Якщо вас нудить часто і тривалий час, зверніться до лікаря, який веде спостереження вагітності. Ускладнення можливі, якщо у вас з партнером різний резус-фактор крові. Проконсультуйтеся з лікарем, чи потрібні вам у такому випадку відповідні додаткові обстеження.

Щоб запобігти ускладненням, пов'язані з прикріпленням плаценти, розміщенням плода і передчасними пологами, важливо регулярно відвідувати лікаря і дотримуватися його показань, а також слідкувати за сигналами організму.

Під час вагітності зверніть особливу увагу на стан вашого здоров'я, адже ви закладаєте основи майбутнього життя вашої дитини. Якщо ви захворіли, не ризикуйте і не займайтеся самолікуванням, зверніться до лікаря.

Найкраще під час вагітності не хворіти взагалі, проте хвороби можуть наздогнати несподівано. Ваш організм перебудовується, дає сили і життя вашій майбутній дитині, а це може знизити ваш імунітет і зробити вас вразливою до сезонних інфекцій та інших захворювань. Найбільш поширені серед вагітних гострі респіраторні захворювання (ГРЗ). Вони не викликають мутацій плоду, але можуть збільшити ризик переривання вагітності.

Обов'язково звертайтеся до лікаря, якщо:

 • Застуда не проходить протягом 2-3 днів.
 • Температура тіла вище 38 градусів.
 • Вас турбує сильний головний біль.
 • Виражений кашель, хрипи, проблеми з диханням.
 • Розвилася гнійна ангіна.

Вагітність в ISIDA – це

Можливості

У всіх клініках є палати денного стаціонару. А в клініці ISIDA Медмістечко працює цілодобовий стаціонар для екстреної госпіталізації

Всебічна підготовка

Фахівці Центру психології проводять курси і семінари для майбутніх батьків, індивідуальні консультації

Спеціалізація

Консультації лікарів вузьких спеціальностей — терапевта, гастроентеролога, ендокринолога, нутриціології та ін

Актуальність

Наша клініка оснащена сучасним, високотехнологічним обладнанням, апаратами УЗД нового покоління

Комплексність

У нас доступні комплексні програми спостереження вагітності та пренатальної діагностики

13 579128 00655 660
пацієнток довірили нам вагітністьакушерських УЗДКТГ

Наші спеціалісти

Комплексні програми

Моя вагітність Двійня (після 20 тижнів)

Багатоплідна вагітність потребує підвищеної уваги до стану здоров'я майбутньої мами і до всіх нюансів розвитку малюків. Тому ми пропонуємо Вам для спостереження Вашої вагітності Програму «Моя вагітність Двійня (після 20 тижнів)».

23 770 грн Оформити

Моя вагітність Двійня (після 28 тижнів)

Якщо Ви належите до вдвічі щасливіших жінок, яких невдовзі охопить радість появи на світ одразу двох дітей, Ви автоматично потрапляєте до лав тих майбутніх мам, спостереження за здоров'ям яких має бути вдвічі турботливішим і уважнішим. Довірте своє здоров'я і здоров'я своїх малюків лікарям, які володіють найсучаснішими знаннями про особливості перебігу багатоплідної вагітності і мають великий практичний досвід ведення таких вагітностей.

20 870 грн Оформити

Моя вагітність Комфорт (після 20 тижнів)

У програмі спостереження вагітності «Моя вагітність Комфорт (після 20 тижнів)» слово «комфорт» з'явилося не випадково. Комфорт майбутньої мами – основа здоров'я дитини. Тому зусилля наших лікарів, яким Ви довіряєте найважливіше – здоров'я своїх майбутніх дітей, спрямовані на те, щоб ваша вагітність була саме комфортною.

21 514 грн Оформити

Клініки, в яких доступний напрямок

Статті

«Я вдячна за три врятовані життя»

Емоційний відгук Ірини ТОКАР на сайті клініки дав зрозуміти, що її розповідь має бути почута: декілька операцій, невтішні діагнози, невдалі спроби завагітніти і одна випадковість привели її до ISIDA – зрештою, історія завершилася хепі-ендом.

Катерина Осадча: «Кожна мить із рідними для мене – щастя!»

18 лютого цього року в родині відомих телеведучих Катерини Осадчої та Юрія
Горбунова сталася найщасливіша подія – у них народився син! Зворушливі подробиці Катерина – тепер уже вдруге мама – розповіла в ексклюзивному інтерв’ю.

Ольга Фреймут розповіла про свій досвід пологів в ISIDA

Питання про те, якій клініці та якому лікарю довірити один із найважливіших моментів у житті – появу на світ дитини, – хвилює всіх без винятку мам. Вибір часто робиться за порадою родичів чи друзів, а його правильність перевіряється вже в процесі...

Новини, заходи

Клініка ISIDA оптимізує умови проведення неінвазивного тесту (NIPT)

У березні 2016 року в клініці ISIDA було впроваджено інноваційне неінвазивне дослідження на наявність хромосомних патологій у плоду – діагностика Tranquility NIPT (Noninvasive Prenatal Testing). Більш ніж півторарічний практичний досвід його використання показав необхідність і доцільність введення змін у стратегію проведення такого скринінгу.

Клініка ISIDA виступила співорганізатором Конгресу зі звичного невиношування вагітності

14-15 вересня в Києві відбувся Конгрес зі звичного невиношування вагітності. «Східноєвропейські зустрічі професіоналів: звичні втрати вагітності» – це продовження доброї традиції Profi-Lab у науково-освітній медицині для професіоналів.

Ембріолог Наталія Короткевич пройшла навчання методів вітрифікації в Данії

Наприкінці лютого 2017 року в місті Малєв, Данія, пройшов практичний семінар для фахівців, які працюють у сфері допоміжних репродуктивних технологій (Workshop at ORIGIO (hands-on training in Vitrification) Malov, Denmark), зокрема в області вітрифікації.

Відео напрямку

Енциклопедія